Kalendár

SEPTEMBER v MEDUŠKE :)

 

​​​​​​​

Hurá september! Meduška otvorila svoje brány a privítala svojich meduškárov ♥

Najdôležitejšia vec v tomto mesiaci je, že privítame našich nových kamarátov, ktorí spoznajú svoju škôlku a pomôžeme im zistiť, ako to u nás v Meduške funguje. Zoznámime ich so všetkými ľuďmi, ktorí sa o nás v Meduške starajú. Budeme si hovoriť o harmonograme dňa a zaujímavých činnostiach, ktoré nás budú čakať. Všetci spoločne si zopakujeme pravidlá, ktoré dodržujeme nielen v triede, ale aj v celej našej Meduške, pretože každá hračka a vec má u nás svoje miesto a vždy ju treba aj odložiť. A hlavne sa tešíme na spoločné hry a rozhovory s kamarátmi a svojimi pani učiteľkami.

Kým nám slnečné počasie dovolí, deň budeme vonku v našej záhrade, kde sa dá užiť si času na veľa rôznych spôsobov ako sú rôzne športy, hudobno - pohybové aktivity, dopravné cestičky, piesok a ak bude trochu tepla, aj naše obľúbené hry s vodou.

Samozrejme nebude chýbať ani plávanie v Kvapke, na ktorom sa v septembri vystriedajú Včielky a Motýliky. Tanečnú opäť povedie náš tréner Martin a Tomáš si s nami opäť zacvičí aikido. Florbal si užijeme vonku na terase s Ľubošom a tenisoví tréneri sa na nás tiež už tešia a my dúfame, že športovanie nás opäť bude baviť tak, ako každý rok.

Veríme, že v septembri a celý školský rok 2022 / 2023 nám bude v našej Meduške len dobre a spoločne si užijeme každý jeden deň ♥

skola tanec deti.jpg

Prvá myšlienka,

ktorú by dieťa malo získať,

je myšlienka rozdielu medzi dobrom a zlom ...

Maria Montessori